ПОКРЕНУТА ИНИЦИЈАТИВА ЗА ФОРМИРАЊЕ УДРУЖЕЊА ПРОИЗВОЂАЧА МЛИЈЕКА

ПОКРЕНУТА ИНИЦИЈАТИВА ЗА ФОРМИРАЊЕ УДРУЖЕЊА ПРОИЗВОЂАЧА МЛИЈЕКА

На састанку представника мљекаре „Пађени“, произвођача млијека и руководства општине Вишеград договорено је формирање Удружења љекара с циљем да се обнови откуп млијека у овој локалној заједници.

Састанку су поред произвођача млијека присуствовали и власник фаврике „Пађени“ Ненад Вукоје, народни посланик Ненад Лаловић, директор „Хе на Дрини“ Недељко Перишић и начелник општине Вишеград Младен Ђуревић.

В. В

КАТЕГОРИЈЕ
ОЗНАКЕ